Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Ühismeene beebigrupile

✨ Ühismeene beebigruppidele erihinnaga! ✨

Helkurmänguasjad on beebigruppide seas üha populaarsemaks osutunud.
Pole ka ime, sest helkurloom on:

Praktiline

Sobib ideaalselt näiteks lapsevankri külge ja aitab Sind ning Su last hämaras nähtavamaks muuta

Personaalne

Igale loomale saab valida personaalse teksti: nt lapse nime, sünnikuupäeva või kuu (“maibeebi 2022”)

Armas

Pehmeid mänguasju on üle 60 erineva disaini, midagi igale maitsele!

IMG_4046 (2)

Helkurloomad on silmapaistvad aksessuaarid, mis aitavad tänaval kärutades oma beebigrupi emasid ära tunda. 

Ühtlasi on need tänu personaalsele tekstile vahvad mälestusesemed, mis kasvavad koos lapsega. 

Esialgu lapsevankri küljes olnud helkurlooma saab aastate pärast kinnitada näiteks lapse koolikoti külge, et ta sügisel kooliteed alustades samuti kaasliiklejatele nähtav oleks.

Tk hind alates
4.99€*

* Hind sõltub loomade arvust ja trükist

Küsi pakkumist siit!

259453149_665790144800025_5941082181851821314_n

Äge! Kuidas tellida?

Oleme tellimise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks teinud. Sinu ülesandeks jääb vaid esialgne infovahetus. Edasise teen juba Sinu eest – kannan loomadele trüki, postitan need tellijatele ja hoian teid kõiki meili teel infoga kursis. Sinu rolli võib kokku võtta nii:

Enne edasiste sammudeni jõudmist võta meiega ühendust ja anna oma soovist teada. Vastavalt teiste tellimuste mahule teen Sulle täpsema hinnapakkumise. Ära muretse – see ei kohusta Sind millekski, vaid annab meile mõlemale ülevaate sellest, kuidas edasine koostöö toimib 🙂

Peale pakkumise saamist võid selle oma beebigrupile edastada. Saate koos valida endale enim meeldiva(d) looma(d) ning välja selgitada umbkaudse tellijate arvu. Loomavaliku lihtsamaks tegemiseks koostan teile soovi korral piltidega küsitluse, et kõige lihtsamini lemmikud välja valida saaksite.

Kui teil on ühiselt loom välja valitud, anna mulle sellest teada. Seejärel teen spetsiaalselt teie grupile mõeldud tellimisankeedi. Saad selle lingi teistele edastada ning endale tehtud töö eest rahulolevalt õlale patsutada. 

Edasise teen juba ise – tellin kokkulepitud kuupäeval loomad ära ning kannan neile soovitud teksti peale. Sa ei pea muretsema isegi loomade postitamise ega inimestelt raha kogumise pärast – ka sellega tegelen ise 😉

Tänutäheks esialgse infovahetuse ja tellimuse algatamise eest kingin Sulle ühe helkurlooma täiesti tasuta. Soovikorral trükin sellele Sinu soovitud teksti ka ilma lisakuludeta peale. 

Aitäh, et võtsid selle aja – tänu Sinule on nüüd mitmel armsal põnnil üks isiklik kaitseingel, kes nende jalutuskäike veidi turvalisemaks muudab.

Kogu loomade tootevaliku leiad siit:

Shopping Cart