Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Tasuta pildiseikluse kampaania

Soovitused foto valimiseks:

Senise kogemuse põhjal parim tulemus jäänud fotodega, mis vastavad järgnevatele punktidele:

Hea kvaliteet. Fookuses ja mitte-udune foto. Tänapäeval on ka mitmed nutitelefoniga tehtud pildid piisavalt hea kvaliteediga.

Isik on esiplaanil ja kergesti taustast eristatav. Taust ei pea olema ühtlane, kuid isik võiks olla peale vaadates selgelt märgatav.

Interaktiivne poos. Mida rohkem keha näha on ning mida liikuvam poos, seda rohkem võimalusi on foto ja illustratsiooni sidumiseks.

Emotsiooniderohke nägu. Mida suurem emotsioon, seda meeleolukam pilt!

Kampaania tingimused

Kampaania viib läbi Loovad Loomad (Loov ja leidlik OÜ) oma Facebookilehel

Kampaanias osalemine on vabatahtlik. Kampaanias osalemisega kinnitab Kampaanias osaleja, et on tutvunud ning nõustub kampaania reeglitega.

Kampaania jooksul loob Loovad Loomad soovijate piltidest lustaka fototöötluse enda illustratsioonipanga abil. Osalejad saavad foto endale mälestuseks kommentaaridest alla laadida. Kampaanias osalemiseks tuleb kampaaniapostituse kommentaaridesse lisada foto, mida korraldaja tohib tööluses kasutada.

Kõik, kes kampaaniapostitust Facebookis avalikult jagavad või kommentaarides sõbra märgivad, saavad õiguse sooduskoodile, mis annab lapse pildiga rahakassa ostule 10% soodustust. Sooduskood kehtib 30. juunini 2022. 

– Iga Facebookikasutaja kohta töötleme kampaania raames vaid ühe foto. 
– Pildiga sobiva illustratsiooni valib korraldaja (Loovad Loomad). 

Tasuta pildiseikluse kampaania lõpeb 19. juuni 2022 õhtul kell 23.59 või enne seda 50 osaleja täitudes. Korraldaja jätab endale õiguse hinnata oma ajalist ressurssi ja lõpetada kampaania vajadusel enne eelseatud tähtaega.

Kampaanias osaleja tohib tänutäheks saadud fotot kasutada isiklikuks tarbeks koos vesimärgiga. Selle eemaldamiseks palun pöörduge esmalt Loovad Loomad poole.

Osalejal on õigus valida, kas lubab korraldajal (Loovad Loomad) fotot kasutada tema kodulehel ja/või sotsiaalmeedias. Kui korraldajal tekib foto kasutamise soov, küsib ta selleks osalejalt luba. Loa saamisel kasutatakse fotot vaid umbisikuliselt ehk ilma fotol olijale ja selle autorile nimeliselt viitamata.

Korraldaja (Loovad Loomad) jätab endale õiguse teha kampaania tingimustes muudatusi, sealhulgas lühendada ka toimumise perioodi.
Loovad Loomad tohib keelduda kliendi foto töötlemisest.

Shopping Cart