Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Rahakaart müntidele “Hoiupõrsas”

5,49 

Kes ütles, et raha kinkimine peab igav “viiekas ümbrikus” olema? See rahakaart müntidele on vahva viis, kuidas varem ümbrikusse peidetud raha kaardi peategelaseks muuta!

Laost otsas

Tootekood: P6SSA Kategooria: Sildid: , , , ,

Rahakaart müntidele “Hoiupõrsas” 

Sigalahe põrsa illustratsiooniga rahakaart müntidele eristub ja jääb meelde. See aitab kohmetu raha-ümbriku-vahel kingi palju põnevamaks muuta. Pealegi aitab see sünnipäevalapsel rahatarkust õppida!

Kaardil on läbipaistev plastikust aknake, mis on müntide hoiustamiseks ideaalne. Kaardi tagaküljel on rebitav katkendjoon, mis teeb raha kättesaamise eriti lihtsaks. Enne kinkimist saad põrsale sisse sööta täpselt nii suure summa kui vaja, mündipesa sulgeda ja rõõmsalt peole minna!🐷

Müntidest vabaks!

Sööda rahakaart-hoiupõrsale täpselt saajale sobiv summa. Müntidega pole kohustust 5€ või 10€ juures piirduda: ka nt 7€ või hoopis 8.25€ on täiesti sobilik kingitus.

Õpetab rahatarkust

Lastele on müntide kinkimine eriti hea mõte. Miks? Sest nii saavad nad hiljem summat kokku lugedes arvutamist ja loendamist harjutada.
Rahakaart müntidele on seega hea viis lapsed vabatahtlikult matemaatikat harjutama saada! 😉

Õnnitlemiseks loodud!

Kas kirjutad tavaliselt kaartidele traditsioonilise "Palju õnne sünnipäevaks!" või lisad neile ka mõne luulerea? Rahakaart "Hoiupõrsas" on piisavalt suur, et kõik head soovid ära mahutada!

Rahakaart müntidele “Hoiupõrsas” on valminud siinsamas Eestis käsitööna. 

Kaart on 17,5 cm kõrge ja umbes 10 cm lai. Mündiakna lõbimõõt on umbes 6.2 cm ja see on 2 cm sügavune.

Kaardipõhi on kvaliteetne 300g kartong. Sellele on liimitud 300g paberil olev põrsa-illustratsioon. Mündiaken on valmistatud õhukesest läbipaistvast plastikust.

Sinuni jõuab kaart kaheosalisena: 1 aknaga põrsake ning 1 katkendjoonega ketas. Ketta küljes on kahepoolne teip – nii saad mugavalt soovitud summa põrsale sisse sööta ning seejärel augu kettakesega sulgeda. Imelihtne!

Kuna valmistan tooteid vastavalt kleindi soovidele, on tellimuste valmimise aeg sõltuvalt tellimuste mahust maksimaalselt kaks nädalat. Enamasti valmib tellimus siiski oluliselt kiiremini. Kui Sul on kätte saamisega kiire, kirjuta mulle enne tellimist. Nii saan Sulle täpselt öelda, millal tooted teele panna saan: võib-olla jõuan selle pakiautomaati pista isegi tellimisele järgmisel päeval 😉

Materjal

300g kartong, fotopaber, plastikust pesa

Shopping Cart