Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

%

Puidust helkur Rebane

4,99 

Muuda end sügishämaruses nähtavamaks selle stiilse puidust helkuri abil.

Availability: 2 laos

Personaalne trükk

Kas soovid, et helkur oleks veelgi erilisem ning sellel oleks peal ka kandja nimi? Sisesta nimi või sõnum, ning kanname selle kuumpressiga tootele

Mida lühem, seda parem, võimalusel võiks jääda alla 10 tähemärgi.

Soovitav tekst

Hinnatäpsustus: erandkorras kehtib soodushind: helkurloom 3.99€ + nimi 5.99€ = 9.98€ (varasema 7.99€ + 2.99€ =10.98€ asemel).
Põhjus: helkurite lao tühjendusmüük. Kaalusin tervislikel põhjustel nimelise trükiteenuse ajutist peatamist, kuid tulen siinkohal klientide soovile vastu. Muutsin tühjendusmüügi ajaks hinnastamissüsteemi, et hoida töökoormus kontrolli all ja garanteerida loomakeste õigeaegne valmimine. Sinu jaoks on lõpphind mõlemal juhul varasemast soodsam :)

Tarneaeg

Kui kiire Sul kätte saamisega on?

Tootekood: LS-PH-R Kategooria: Sildid: , ,

Stiilne puidust helkur

Puidust helkur on ideaalne kaaslane nii lühematel kui ka pikematel jalutuskäikudel. See on soliidne ning stiilne kingitus nii ärimeestele, loodusesõpradele kui ka lihtsalt puidust toodete fännidele.

Soovi korral kanname helkurile vinüüli abil Sinu nime või muu lühikese sõnumi. 

Stiilne disain

Puidust helkur püüab pilke! See eristub tavalistest plastmassist helkuritest looduslähedase disaini ja viisaka välimuse poolest

Kaugele nähtav

Puidust helkuri kihtide vahel on ülihelkiv helkurkangas, mida näeb autojuht juba enam kui 150 meetri kauguselt

Ainulaadne

Helkurile saame trükkida Sinu soovitud teksti – näiteks Sinu nime
See teeb helkurist ainulaadse aksessuaari, mida on ka ilus kinkida

Puidust helkurile saame kanda saaja nime. Neid on armas kinkida ja annab saajale teada, et üllatust tehes on tema peale on mõeldud. Nimi muudab tihti helkuri kandja jaoks veelgi armsamaks kaaslaseks. 

Personaalne sõnum peaks mahtuma 10 tähemärgi sisse. Sellest pikemad sõnumid või liitnimed mahutame erandkorras vajadusel kahele reale. Lisaks saad valida endale meelepärase kirjastiili, et helkurile kantavat teksti veelgi omanäolisemaks muuta.

Teksti peale kandmiseks on 2 varianti:

1) Helkivale osale tagaküljel. Sel puhul kasutame vinüülkleebist. Senised kasutajad on kinnitanud, et tekst on püsinud ka vähemalt aasta peale kandmist. Sellele vaatamata võivad kleebise omadused aja jooksul nõrgeneda.

2) Puidust osale (tagaküljel) kuumpressitava vinüüli abil. See on püsiv ja vastupidav lahendus.

Kasutame peamiselt musta värvi trükki. Kui soovid mõnda muud värvi teksti, võta meiega ühendust! 🙂

Personaalse trükiga helkuri paneme teele hiljemalt kahe nädala jooksul, kuid enamasti juba ülejärgmisel päeval. Kui vajad kingitust kindlaks kuupäevaks, anna meile sellest kindalsti märku.

Kas teadsid, et Euroopas tohib müüa vaid sertifitseeritud helkureid? Helkuri roll on tagada Sinu turvalisus ja Sind liikluses nähtavaks muuta. Seetõttu tuleks alati helkur soetada usaldusväärselt müüjalt, kes saab Sulle vajadusel esitada ka sertifikaadi. 

Meie jaoks on Sinu ohutus ülimalt oluline. Seetõttu oleme oma tootevalikusse võtnud vaid sellised helkurid, mis on läbinud kõik vajalikud ohutustestid. 

Samad helkurid leiad ka Apollo jaeketist.

Helkur vastab Euroopas (sealhulgas ka eestis) helkuritele kehtivatele nõuetele.
See omab CE märgist ja vastab Euroopa Liidu kvaliteedistandardile EN 13356:2001

Toode ei ole mõeldud alla 3-aastastele lastele, mänguasi sisaldab pisikesi detaile.

Hoiusta helkurit puhtas ja kuivas kohas. Väldi helkuri pikaajalist viibimist otsese tugeva päikesevalguse käes – see võib aja jooksul kahjustada helkuri helkimisvõimet.

Helkurit saad vajadusel puhastada puhta ja niiske lapiga

Helur sobib ideaalselt nii jope kui ka näiteks koti külge. 

Helkurit kinnitades veendu, et see on sõidutee poolsel küljel ning nähtav võimalikult mitmest suunast. Autojuhtidele oled kõige paremini nähtav kui helkur on maast 30 kuni 80 cm kõrgusel.

Lisaks helkurile aitab Sinu turvalisusele kaasa ka hele või erksavärviline riietus. Vajadusel kasuta lisaks sertifitseeritud helkurile taskulampi või telefoni helendavat ekraani.

Juhiseid helkuri korrektseks kasutamiseks leiad Maanteeameti lehelt.

PERSONAALNE

Helkurloomale trükitud lapse nimi muudab selle südamelähedaseks mälestusesemeks

ELUPÄÄSTEV

Helkur muudab Su lapse liikluses nähtavaks ning aitab tal turvaliselt koju jõuda

PRAKTILINE

Karabiinkinnituse abil saad selle hõlpsasti kinnitada beebile lapsevankri, mudilasele jope või suuremale lapsele koolikoti külge

Kas teadsid?

Helkurid on inspireeritud kasside helkivatest silmadest!
Nimelt nägi Inglismaalt pärit Percy Shaw pimedal teel sõites tee kõrval istuvat kassi. Just kassi helkivad silmad olid need, mis aitasid mehel keerulistes oludes teel püsida. Ta lõi helkurile patendi (1934. aastal) ning hakkas neid tootma.

Trükk

Trükiga (kuumtransfeer), Trükiga (vinüülkleebis), Ilma trükita

Materjal

Helkurkangas, puit

Kinnitus

Pikk must kummine nöör

Kvaliteedistandard

EN 13356:2001 ja CE märgis

Shopping Cart