Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Pildiseiklus – lustakas fototöötlus Sinu lapsest

8,99 

Nagu nimigi ütleb, kujutab pildiseiklus endast fantaasiarikast fotot, millel Sinu laps peaosaline on. Mis kõige tähtam – selle abil saab kõik unistused teoks teha! Kas saadame Su lapse fototöötluse abil kosmosesse seiklema? Või unistab ta hoopis merepõhjas vaaladega sukeldumisest? Pildiseiklusega on kõik võimalik!

Erisoovid

Kas Sul on erisoove? Nt taustavärvi osas, kasutatavate tegelaste või muu osas.

Kui annad meile vabad käed, valime illustratsiooni, mis lapse poosiga kõige paremini sobib
Täpsusta allpool oma erisoove ning võtame need disainimisel arvesse!

Palun saatke peale tellimuse esitamist lapse foto e-kirjaga aadtressile tere@loovadloomad.ee E-kirja pealkirjaks lisage tellimuse number (kuvatakse peale ostu vormistamist). Aitäh!

Tarneaeg

Kui kiire Sul kätte saamisega on?

Tootekood: PILDISEIKLUS Kategooria: Sildid: , , ,

Pildiseiklus Sinu lapse fotost

Saada meile oma lapse foto ning muudame selle lustakaks pildiseikluseks mõne vahva tegelase abil. Edastame pildiseikluse digitaalsel kujul – nii saad seda kasutada täpselt nii nagu heaks arvad: sellest kasvõi mitu koopiat välja printida, seda sotsiaalmeedias jagada, kingikotti pista või muul moel kasutada. Võimalusi on palju! 

Pakume ka suurt valikut tooteid, mida pildiseikluse abil veelgi armsamaks muuta. Kõiki variante piilu SIIT.

Selleks, et Sinu lapse pildiseiklus veelgi lustakamaks muuta, aitame Su lapse mõne vahva tegelase juurde töödelda. Valikus on kümneid erinevaid illustratsioone. Leia oma lemmik meie pildipangast.

Pildiseiklus

Üks foto, lõpmatult võimalusi!

Piisab vaid ühest fotost, et saaksime luua üha uusi ja uusi seikluseid. 

Meie pildipangas on väga suur hulk erinevaid vesivärvi-illustratsioone. Valik on Sinu – saad oma lemmiku välja valida või hoopis lasta meil Sind üllatada! 

Täpsem info:

Lugemiseks klikka alloleval pealkirjal.

Pildiseiklus saab olema Sinu soovidele vastav. Lisaks oma lapse pildile saad valida kümnete erinevate armsate loomadega illustratsioonide vahel. Vaata neid SIIT. Kui Sul on erisoove taustavärvi või mistahes muu detaili osas, siis jaga oma mõtteid minuga ning hea meelega viin selle ellu! 🙂 

Peale ostu sooritamist saadan Sulle ülevaatamiseks personaalse disainiga näidise. Nii saad veenduda, et kõik on täpselt Sinu maitsele vastav.

Selleks, et saaksime fototöötluse maagiat teha, on meil vaja Sinu lapse, lemmiklooma või mõne muu pildile mõeldud tegelase fotot. Peale tellimuse esitamist palun saatke see e-kirjaga tere@loovadloomad.ee

Kogemus näitab, et kõige vahvamad pildid tulevad lustakate poosidega. Nii saame näiteks lapse käe ümber looma töödelda või jääb vahva emotsiooniderohke tulemus. Mida kvaliteetsem pilt, seda parem, kuid tänapäeval teevad ka nutitelefonid väga kvaliteetseid pilte. Kui näeme, et pilt ei sobi või kvaliteet ei ole piisav, anname sellest kindlasti eelnevalt teada. Tasub teada, et sotsiaalmeediast või messengerist alla laetud pilt on palju kvaliteeti kaotanud – püüa saata koopia, mis sealtkaudu saadud ei ole. 🙂

PS! Hoolime laste ja ka teiste privaatsusest. Lapse fotoga pilte jagame vaid kliendi loal või udustatud näoga, et isik ei oleks tuvastatav.

Kuna valmistan tooteid vastavalt klendi soovidele, on tellimuste valmimise aeg sõltuvalt tellimuste mahust maksimaalselt kaks nädalat. Enamasti valmib tellimus siiski oluliselt kiiremini. Kui Sul on kätte saamisega kiire, kirjuta mulle enne tellimist. Nii saan Sulle täpselt öelda, millal pildiseiklus valmib: võib-olla jõuan selle edastada isegi tellimisele järgmisel päeval 😉

Failiformaat

PNG, PDF

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart