Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Personaalne värviraamat “Printsessid”

9,99 

Väikesed tüdrukud imetlevad printsesse ning nii mõnigi neist unistab ka ise krooni ja uhke kleidi kandmisest. Tee oma väikese printsessi unistused teoks selle vahva personaalse värviraamatu abil.

Lapse nimi

Tarneaeg

Kui kiire Sul kätte saamisega on?

Tootekood: LS-VR-P1 Kategooria: Sildid: , , ,

Personaalne värviraamat on loodud spetsiaalselt Sinu väikesele printsessile mõeldes. Raamatust leiad tema nime nii kaanelt kui sisulehtedelt – värvitavana kui ka punktiirjoonena, mida laps pliiatsiga üle kirjutada saab. Nii õpib ta oma nime paremini tundma ning punktiiri abil seda ka kirjutama.

Värviraamatute värvimine on mõnus rahustav tegevus, mis arendab loovust, peenmotoorikat ja lapse keskendumisvõimet. Oma nime ja pildi nägemine tekitab omajagu elevust – see paneb lapse tundma, et ta ongi väike printsess! Usume, et sõnadel on jõud ning seetõttu on raamatus ka lapse eneseusku toetav lause “[Lapse nimi], sa oled imeline!”. Selle värvimine aitab seda lapse alateadvusesse sisendada ning aitab tal enda väärtust näha.

Lastele, kes veel lugeda ei oska, saab lapsevanem tekstid ette lugeda. Need oleme hoidnud lühidad – nii tekib Sul päeva üks vabam hetk juurde, mil laps värviraamatuga tegevuses püsib.

Puhkehetk vanemale

Unistad rahulikust hetkest, mil laps on tegevuses ning saaksid ise ka veidi hinge tõmmata? Personaalne värviraamat annab selleks võimaluse!

Põnev tegevus lapsele

Personaalne värviraamat hoolitseb selle eest, et lapsel oleks rõõmu igal leheküljel. Oh seda üllatust kui just tema nimi lehekülgedelt vastu vaatab!

Ainulaadne kingitus

Kas Sa oled kunagi näinud värviraamatut, millel on Sinu lapse pilt? Ei ole? No vot! Sellist värviraamatut ei ole mitte kellelgi teisel!

Värviraamatu muudab eriliseks see, et selle kaanel ning mitmel sisulehel on Sinu lapse nimi. Kui soovid seda veelgi erilisemaks muuta, lisame Sinu lapse pildi ka esikaanele. Oh seda rõõmu kui laps oma värviraamatul iseennast näeb!

Personaalne värviraamat sisaldab 12 lehekülge värvimist või muid ülesandeid.

Paber on tavalisest koopiapaberist tugevam. See tähendab, et laps saab värvimisele appi võtta ka viltpliiatsid! Seni on kõik kasutajad kinnitanud, et vildikatega värvides jääb paberi teine pool endiseks, värv läbi paberi ei ole imbunud.

Kaaned on läikiva viimistlusega ning trükk on erksavärviline. Personaalse värviraamatu valmistamisel on kasutatud .

Kuna valmistan tooteid vastavalt kliendi soovidele, on tellimuste valmimise aeg sõltuvalt tellimuste mahust maksimaalselt kaks nädalat. Enamasti valmib tellimus siiski oluliselt kiiremini.

Kui Sul on kätte saamisega kiire, kirjuta mulle enne tellimist. Nii saan Sulle täpselt öelda, millal tooted teele panna saan: võib-olla jõuan selle pakiautomaati pista isegi tellimisele ülejärgmisel päeval 😉

Materjal

Kvaliteetne paber ning läikiva viimistlusega kaas

Köide

Klamberköide

Shopping Cart