Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Personaalne ümbris maiustustele

Lapse sünnipäev on lähenemas ja tahaks kooli/lasteaeda midagi erilist viia? Personaalne ümbris maiustustele on selleks ideaalne! Pista sisse lapse lemmikkommid ning need ongi kinkimiseks valmis!

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: Pisi Kategooria: Sildid: , , , ,

Personaalne ümbris maiustustele

Ümbrise kujundus valmib täpselt Sinu soovidest lähtuvalt. 

Pakendite täitmine on samuti lihtne! Need jõuavad Sinuni juba voldituna. See tähendab, et pead vaid eraldi ostetud maiustused sisse panema ning pakendil olevalt teibilt kaitsekile eemaldama. Nii saad need turvaliselt sulgeda.

Eristuv

Võin kihla vedada, et Sa tava toidupoest oma lapse nimega komme ei leia!
Kui ta nimi pole just Tiina... Või Kalev...
Meilt saad omanimelise ümbrise kellele tahes - olgu ta kasvõi Cwendolyn või Uku!

Mõnusa suurusega

Ümbrised on kinkimiseks paraja suurusega. Mahutab piisavalt palju, et magusaisu leevendada - näiteks kaks Kalevi kommi!

Kvaliteetne

Minipakid on tugevast ja läikivast spetsiaalsest paberist, millel jäävad värvid ilusad ja kirkad.
Need näevad nii head välja, et ilmselt kuuled küsimust "Oh, kust sellised said? Ma tahan ka!"

Eridisainiga kummikommide minipakid on läikiva viimistlusega ning valmistatud tugevast ja kvaliteetsest spetsiaalsest paberist. Sellele tehtud trükk valmib fotoprinteri abil ning on kvaliteetne ja kirgas. Tulemus on professionaalne ja võluv!

Pakendile saan lisada Sinu lapse nime või muu lühida teksti. Lisaks saad meie pildipangast valida mõne tegelase, kes pakendile panna. Kui sul on erisoove tausta või aksentvärvide osas, anna samuti julgelt märku!

Kommipakid valmivad just vastavalt Sinu soovidele. Kui Sul on erisoove, anna sellest julgelt märku ja aitan selle ellu viia. Peale tellimuse esitamist saadan Sulle esmase disaini ülevaatamiseks. Nii saad kindel olla, et kõik vastab Sinu soovidele ja vajadusel viimaseid muudatusi teha.

Kuna valmistan tooteid vastavalt kleindi soovidele, on tellimuste valmimise aeg sõltuvalt tellimuste mahust maksimaalselt kaks nädalat. Enamasti valmib tellimus siiski oluliselt kiiremini. Kui Sul on kätte saamisega kiire, kirjuta mulle enne tellimist. Nii saan Sulle täpselt öelda, millal tooted teele panna saan: võib-olla jõuan selle pakiautomaati pista isegi tellimisele ülejärgmisel päeval 😉

Pane ümbrisesse oma lemmikmaiustused!

Sinu lapse pildiga kommipakk on täis üllatusi: selle sisse saad pista maiustused oma (lapse) maitse järgi. 

Näiteks mahuvad sinna kõrvuti kaks Kalevi kompvekki (nt Kaseke). Ümbrisesse saad panna ka lahtiseid maiustusi – nt pähkleid või Jellybeanse. Miks ka mitte panna sinna hoopis sõbra käevõru või hoopis kommi-käevõru? Variante on lõputult!

Mmmm… Ainuüksi mõte oma lemmikkommidest paneb suu vett jooksma!

Shopping Cart