Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

%

Nimeline rahakassa “Elevant”

14,99 

Muuda lapse raha kogumine erilisemaks selle armsa ja praktilise neutraalsetes toonides rahakassa abil. Kassale peale vaadates on kohe selge, kelle hinnalise varandusega on tegu!

Kassa on helehall ning sellel on pehmed hallid kõrvad ning karvasest traadist saba. Kõhu all on taassuletav luuk, et müntide välja võtmine mugavamaks muuta.

Availability: 1 laos

Tekst rahakassale

Tarneaeg

Kui kiire Sul kätte saamisega on?

Tootekood: LS-RK-E Kategooria: Sildid: ,

Nimeline rahakassa lastele

Innusta oma last raha koguma armsa ning personaalse rahakassa abil. Mida armsam kassa lapse jaoks on, seda suurema tõenäosusega ta seda usinalt sentidega täitma hakkab. Nimeline rahakassa on veelgi erilisem – nii on peale vaadates kohe selge, kelle varandusega on tegu!

Loomakujuliste rahaksassade puhul kehtib ka üks hea nipp. Selgita lapsele, et elevandil on kõht väga tühi. Selleks, et rahakassa kõht täis saaks, tuleb teda järjepidevalt müntidega toita. 😉 See muudab protsessi lapse jaoks veel põnevamaks ning annab tunde nagu ta saaks päriselt ka kellegi eest hoolitseda.

Nimeline rahakassa
Kliendi tagasiside
Marten armastab seda kassat 😍 Muudkui küsib iga päev münte ja sente kõigilt 😄
Raili

Lapselik disain

Pehmed kõrvad ja armas saba muudavad selle rahakassa teistest eristuvaks. Materjalile pressitud õmbluse imitatsioon tekitab mulje nagu tegu oleks pehme mänguasjaga!

Õpetab lastele rahatarkust

Oma nimega rahakassa on ideaalseks motivaatoriks, et raha kogumine lapsele atraktiivseks muuta.

Sinu lapse nimega

Rahakassale annab viimase lihvi lapse nimi. Nii on kohe peale vaadates selge, kellele hoolega kogutud varandus kuulub ning õed-vennad teavad oma näpud eemal hoida 😉

Kuna valmistan tooteid vastavalt kleindi soovidele, on tellimuste valmimise aeg sõltuvalt tellimuste mahust maksimaalselt kaks nädalat. Enamasti valmib tellimus siiski oluliselt kiiremini. Kui Sul on kätte saamisega kiire, kirjuta mulle enne tellimist. Nii saan Sulle täpselt öelda, millal rahakassa teele panna saan: võib-olla jõuan selle pakiautomaati pista isegi tellimisele järgmisel päeval 😉

* Elevandil on pehmed hallid kõrvad ning karvasest traadist saba.
* Kassa on keraamiline; käsitsi maalitud detailidega (silmad, võhad jne). Sellest tulenevalt võib esineda mõningaid ebaperfektsuseid.
* Jalgade all on vahtkummist pehmendused, et kassa mööblit ei kriimustaks.
* Mündipilu on umbes 3,6 cm x 0,5 cm lai, et mahutada ka volditud paberraha.
* Kassa on mõnusa suurusega: pisut üle 20 cm pikk, ~10 cm lai ja umbes 15 cm kõrge.
* Nime kanname kassale valge ja vastupidava vinüülkleebise abil. Kui soovid mõnda muud tooni, võta meiega Messengeri kaudu ühendust.

Lapsesuu - Mis on raha?

Rahakassa on lastele rahatarkuse õpetamiseks ilus algus! Siit videost saad inspiratsiooni, mis küsimusi ka oma lapselt raha kohta küsida. 

Kas teadsid?

80% Eesti lastest saavad regulaarselt taskuraha
Laste hoiak rahasse kujuneb välja umbes seitsmendaks eluaastaks. Meil lapsevanematena on seega päris suur vastutus, et last õigesti rahaga ümber käima suunata. Kasulikke nippe, kuidas lastele rahatarkust õpetada, jagab näiteks Swedbank siin artiklis (kliki pealkirjale "Kas teadsid?").

Värv

Hall

Shopping Cart