Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Lapse pildiga rahakassa

17,99 

Muuda raha kogumine põnevaks lapse pildiga rahakassa abil. Kas Su laps unistab kiirete autodega kihutamisest, õhupalliga lendamisest  või ootab teda mõni muu fantaasiarohke seiklus? Aitame selle fototöötluse abil reaalsuseks teha! Viimase lihvi anname rahakassale pimedas helendava tekstiga – siis on kogumise eesmärk pidevalt silme ees.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: KASSA-X Kategooria: Sildid: , ,

Lapse pildiga rahakassa

Kui soovid oma lapsele rahatarkust õpetada, tuleb appi see lustakas lapse pildiga rahakassa. Esiklaas annab hea ülevaate kui palju münte juba kogunenud on. Klaasile saad valida ise teksti:  näiteks “Sofia raha”, “Karli ülikoolifond” või “Kelly kommiraha”. Iga kord kui tuled kustu paned, hakkab tekst helendama ning aitab seeläbi eesmärki silme ees hoida. 

Selleks, et Sinu lapse pildiga rahakassa veelgi lustakamaks muuta, aitame Su lapse mõne vahva tegelase juurde töödelda. Valikus on kümneid erinevaid illustratsioone. Leia oma lemmik SIIT

Sinu lapse pildiga!

Lõbus foto Sinu lapsest koos loomadega seiklemas tekitab palju elevust. Saad kümnete illustratsioonide seast enda lemmiku valida. Meie aitame need üheks tervikuks siduda! 🙂

Õpetab lastele rahatarkust

Personaalne rahakassa on ideaalseks motivaatoriks, et raha kogumine lapsele atraktiivseks muuta. Saad valida just sellise teksti, mis Sinu last motiveerib.

Helendab pimedas!

Just nii! Kui tuled kustu paned, valmistab see rahakassa lastele palju elevust: nagu võluväel ilmub tekst pimedas nähtavale! Nii on eesmärk pidevalt silme ees.

Rahakassa lastele saab olema Sinu soovidele vastav. Lisaks oma lapse pildile saad valida kümnete erinevate armsate loomadega illustratsioonide vahel. Vaata neid SIIT. 
Samuti saad soovi korral lisaks nimele klaasile valida ka muid elemente – näiteks südameid, tähekesi või midagi muud meelepärast. Lihtsalt jaga oma mõtteid minuga ning leiame üheskoos parima lahenduse. 

Peale ostu sooritamist saadan Sulle ülevaatamiseks personaalse disainiga näidise. Nii saad veenduda, et kõik on täpselt Sinu maitsele vastav.

Rahakassa on 20 x 20 cm lai ning 5 cm sügav. 
Ülaosas on raha sisestamise jaoks pilu (5 cm x 0,5 cm), kust mahub sisse ka volditud paberraha.
Raha kätte saamise lihtsustamiseks on tagus eemaldatav sarnase kinnitusega nagu tavaliselt pildiraamidelgi. 

Selleks, et saaksime fototöötluse maagiat teha, on meil vaja Sinu lapse, lemmiklooma või mõne muu kassale mõeldud tegelase fotot. Peale tellimuse esitamist palun saatke see e-kirjaga tere@loovadloomad.ee

Kogemus näitab, et kõige vahvamad pildid tulevad vahvate poosidega. Nii saame näiteks lapse käe ümber looma töödelda või jääb vahva emotsiooniderohke tulemus. Mida kvaliteetsem pilt, seda parem, kuid tänapäeval teevad ka nutitelefonid väga kvaliteetseid pilte. Kui näeme, et pilt ei sobi või kvaliteet ei ole piisav, anname sellest kindlasti eelnevalt teada.

PS! Hoolime laste ja ka teiste privaatsusest. Lapse pildiga rahakassa pilte jagame vaid kliendi loal või udustatud näoga, et isik ei oleks tuvastatav.

Kuna valmistan tooteid vastavalt kleindi soovidele, on tellimuste valmimise aeg sõltuvalt tellimuste mahust maksimaalselt kaks nädalat. Enamasti valmib tellimus siiski oluliselt kiiremini. Kui Sul on kätte saamisega kiire, kirjuta mulle enne tellimist. Nii saan Sulle täpselt öelda, millal rahakassa teele panna saan: võib-olla jõuan selle pakiautomaati pista isegi tellimisele järgmisel päeval 😉

Lapsesuu - Mis on raha?

Rahakassa on lastele rahatarkuse õpetamiseks ilus algus! Siit videost saad inspiratsiooni, mis küsimusi ka oma lapselt raha kohta küsida. 

Kas teadsid?

80% Eesti lastest saavad regulaarselt taskuraha
Laste hoiak rahasse kujuneb välja umbes seitsmendaks eluaastaks. Meil lapsevanematena on seega päris suur vastutus, et last õigesti rahaga ümber käima suunata. Kasulikke nippe, kuidas lastele rahatarkust õpetada, jagab näiteks Swedbank siin artiklis (kliki pealkirjale "Kas teadsid?").

Mõõtmed 20 × 5 × 20 cm
Materjal

Puiduimitatsioon, klaas

Värv

Valge

Nime värv (helendab pimedas)

Lillakasroosa, Sinakasroheline

Mõõdud

20 x 20cm, sügavus 5cm

Shopping Cart