Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Kingitused ärikliendile

Kuigi Loovad Loomad tootevalik keskendub peamiselt lastele rõõmu pakkumisega,
aitame hea meelega ka täiskasvanutel ja ettevõtetel ägedaid kingitusi teha! 

Meie eelis teiste firmakingituste pakkujate ees on paindlikkus.
Me ei piirdu vaid kindla ettetellitava tootevalikuga – aitame leida lahendusi ka pealtnäha pöörastele ideedele.

 

Kinkimiseks leiab alati põhjuse!

Jõulud on firmakingituste mõistes kõige enimtähistatav tähtpäev. See on hea aeg, et pidada meeles nii koostööpartnereid, kliente kui ka töötajaid.

Töötajad on ettevõtte olulisim vara. Nemad kannavad firma missiooni ja põhimõtteid edasi ning aitavad kõigel toimida. Pea töötajat neile olulistel sündmustel meeles ning näita, et nad on Su jaoks olulised!

Personaalne kink sobib töötajale ideaalselt näiteks sünnipäeval, lapse saamise puhul, abielludes või muudel tähtpäevadel. Miks ka mitte ametikõrgenduse saabudes!

Pole midagi paremat kui hästi õnnestunud projekt. Hästi läbi mõeldud tänusõnad teeb veelgi erilisemaks üks personaalne tänukink. 

Parim kink on see, mida oodata ei oska. Näiteks võiksid kasvõi täna oma kolleegile või koostööpartnerile ühe armsa üllatuse teha. Olgu selleks pakk pähkelid mõttetöö ergutamiseks või mõni muu armas üllatus. Tähistamiseks leiab alati põhjuse! 

Mõned näited tehtud töödest:

Eridisainiga šokolaadid ja muud maiustused

Valmistan hea meelega eridisainiga ümbrise Sinu valitud maiustustele. Selleks võib olla nii šokolaad, müslibatoon, kommipakk, puuvilja- või pähklisegu või mistahes muu snäkk – meisterdan just selle tootega sobiva ja kauni pakendi.

Šokolaadidel on levinuimad paberümbrised, muudel toodetel on populaarsed kvaliteetsed läikiva pinnaga pakendid (vaata nt siia).

Muide… Eridisainiga ei pea piirduma vaid maiustuste juures. Saan aidata ka veepudelitele, šampustele või ka küünaldele ja muudele toodetele esindusliku sildi loomisega.

Helkurmänguasjad

Uueks trendiks on kujunemas helkurloomad. Need on ideaalne kingitus näiteks töötajate laste jõulupakkidesse (võimalik peale kanda ka lapse nimi), kuid neid kannavad hea meelega ka täiskasvanud.

Valikus on 65 erinevat helkurmänguasja disaini! Nende hulgast leiad midagi igale maitsele: lapselikke, täiskasvanutele sobilikke, väiksemaid ja suuremaid.

Muud helkurtooted

Teeme koostööd kahe erineva sertifitseeritud Euroopa helkuritootjaga. Nende kaudu saan pakkuda väga erinevaid helkurtooteid, millele on võimalik kanda ka Sinu logo. 

Mõned näited:
– puidust helkurid
– pehmed helkurid
– erinevad helkurkotid 
– helkurkäevõrud (reflective slap wristbrand)
– helkurvestid jpt

Puidust helkur hunt

Pudelid ja muud siledapinnalised tooted

Siledatele pindadele aitan disaini kanda kvaliteetse püsiliimiga vinüülkleebise abil. Tulemus säilib pikaajaliselt (eeldab käsipesu).

Sobilik nt klaasist ja plastikust joogipudelitele, termostele, jõulukuulidele, rahakassadele, pildiraamidele ja muudele siledatele sirgetele või kumeratele pindadele.

Kangast tooted ja triigitavad materjalid

Riidest toodetele on võimalik kanda kuumpressi abil tekst, logo või disain. See meetod sobib nendele materjalidele, mis taluvad ajutiselt kõrget temperatuuri või triikimist. Valikus on eritooni kuumpressvinüüle ning tekstuure (sile vs sametine) jne.

Sobib nt järgmistele toodetele: poekotid, mütsid, sallid, termokotid, aga ka puidust või (kunst)nahast tooted.

coupon, gift voucher, ribbon-883641.jpg

Kinkekaardid

Olen alati unistanud ka ettevõtetele kinkekaartide loomisest. Variante, kuidas neid eristuma panna on lihtsalt niivõrd palju! Alates traditsioonilisest paberkujul  või virtuaalsest kinkekaardist kuni erilistemate lahendusteni välja: kuldne kinkepilet šokolaadi vahel, erikujuline kaart, pop-up mehhanismiga kaart jne. 

Aitan koostöös Sinuga luua täpselt sellise kinkekaardi, mis sobib Sinu ettevõtte tegevusala ja stiiliga! 

Tänukaardid ja muud pabertooted

Valmistame hea meelega ka kaarte või paberitöid mistaheks sündmuseks (nt jõulutervitused) või firmaürituseks (nt loterii). 

Eelkõige armastan luua selliseid kaarte, mis on interaktiivsed või pakuvad emotsioone. Näiteks on võimalik traditsioonilisele kaardile elu sisse puhuda kraabitava aknakese, kommisahtli või liikuva pop-up mehhanismi abil. Anna teada, mis puhul kaarti on vaja ning aitan Sul luua sobiliku lahenduse.

Meile meeldivad väljakutsed!

Ülaltoodu oli vaid väike osa sellest, mida pakkuda saame. 
Lisaks mainitule aitame hea meelega luua viise, mis aitavad Sinu ideid realiseerida.
Aitame isegi siis kui Sul on veel ainult soov midagi ägedat teha, kuid ei tea, mis see päris täpselt olla võiks.

Leiame koos lahendused ja toome saajale naeratuse näole!

Loovad Loomad (Loov ja leidlik OÜ) ei ole käibemaksukohuslane.

Shopping Cart