Loov Soov

Kuj. Nimetu koopia (1)

LOOV SOOV

Helkurloomad jõulukingiks soodushinnaga!

Nuputate, mida lapse rühmas lastele ja õpetajatele jõuludeks kinkida? Tuttav tunne! Ka minu lapse rühmas on see teema päevakorral. Soovitan siinkohal kingikotti poetada armsad ja praktilised helkurloomad.

Mitmed lapsevanemad, kes lasteaia jõulukinki organiseerivad, on minult küsinud, kas grupitellimuse puhul saab helkurloomad soodsamalt ka. Saab küll! Küsi personaalset sooduspakkumist SIIT

Helkurloom on lasteaialapsele hea kingitus, sest...

Helkur on praktiline

Helkurloom on nagu väike kaitseingel Sinu lapse koti või jope küljes. 

See aitab Su lapse liikluses nähtavamaks muuta ning on ustavaks  kaaslaseks tema lasteaiateel.

Personaalse trükiga mälestusese

Helkurlooma saab veelgi isiklikumaks muuta sellele kantava teksti abil.
Väga populaarsed on lapse nimega helkurloomad. Selle asemel on võimalik helkurile kanda ka mõni muu lühike sõnum, näiteks rühma nimi.
Personaalne tekst muudab helkuri armsaks mälestusesemeks, mis hiljem lapse mälestustekarpi panna.

Muide, üksmeelt ei peagi saavutama – kui mõni lapsevanem eelistab ilma trükita looma, mõni nimelist ja mõni rühma nimega, siis just nii teemegi!

Helkurloom Mesilane

Saab siduda rühma temaatikaga

Meie tootevalikus on tervelt 65 erinevat helkurlooma. Jep, lugesid õigesti, kuuskümmend viis! Leiad need siit.
See tähendab, et väga paljud on endale leidnud just nende rühma või lasteaia nimega seonduva looma. Nt Päikesejänkudele sobib üks armas jänes, Mesimummidele mesilane jne. 
Kui Sinu lapse rühma nimega seonduvat tegelast ei leia, siis
saame soovi korral loomale rühma nime trükkida. Samuti saab selle lahendada ka väikese trükitud sümboli abil – nt Lepatriinude rühma puhul lisada loomale väike lepatriinu ikoonike.

Suurendab ühtekuuluvustunnet

Laste jaoks on sõprade moodi olemine väga oluline. Tead ju küll neid emotsioonipuhanguid “Ma tahan ka seda, mis temal!”.
Kui kõigil rühma lastel samasugused helkurloomad koti või jope küljes helgivad, aitab see neil kõigil võrdsena tunda. Nad saavad kõik olla nagu väikesed helendavad jaaniussikesed, kes hommikuhämaruses lasteaeda jooksevad. 

Kestev - mõeldud mitmeteks aastateks!

Kui kommid süüakse ära, siis helkurloom jääb alles. 
Tema eesmärk on Su last võimalikult pikalt koduteel turvata ning kasvada koos Sinu lapsega. 
Helkur, mis esialgu rippus lapsevankri küljes, võib lapse teekonda turvata ka lasteaiaealisena või kooliteed alustades. Minul on üks lustakas helkurloom täiskasvanunagi koti küljes rippumas 😉

KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

Jah! Oleme paindlikud – kui näiteks Sinu rühmas käib paar last, kes soovivad helkurit ilma nimeta, siis nemad saavadki endale lihtsalt armsa tegelase. Nende loomad on trüki hinna võrra soodsamad.

Gruppidele saame alati pakkuda soodsamat hinda kui üksiktellimuste puhul. Täpne hind sõltub mitmest faktorist:

  • Helkurloomade kogus. Väga suurte tellimuste puhul võib hind lausa mitu korda tavahinnast soodsam tulla.
  • Trükieelistus. Ilma trükita loomad on veidi soodsamad kui nimelised või rühma nimega loomad. 
  • Korraldusviis. Kui saan arveldada ja postitada ühe inimese (kontaktisiku) kaudu, on hind soodsam. Ajakulukuse tõttu igale tellijale eraldi arve ning paki vormistades rakendub väike lisatasu.
  • Ajaline piirang. Võimalusel planeeri ette ja väldi tellimuse viimasele minutile jätmist – nii saad samuti hinnas võidu! 🙂
Täpse hinna saamiseks palun võta meiega ühendust ülaloleva kontaktvormi kaudu. Teeme Sulle personaalse pakkumise just Sinu vajadustest lähtuvalt.

Jah! Mõned valikud:

  • Spetsiaalselt Sinu soovide järgi valmistatud värviraamatud. Need onsamuti lasteaialastele vahva kink – saan igale lehele panna ühe värvitava pildi ning juurde lapse nime. Nii on kõikidel rühma lastel oma nimeline lehekülg. Samuti saan sinna lisada soovi korral erinevaid nuputamisülesandeid ja muid tegevusi.
  • Eridisainiga maiustused. Kujundan personaalseid ümbriseid nii šokolaadidele, kõrrejookidele, kommipakkidele kui ka muudele maiustustele.
Kui otsid midagi, mida ma siin ei maininud, anna mulle oma soovist märku. Saan pakkuda kordades rohkem erinevaid tooteid kui siia kirjutama mahuks 🙂

Lähtume loomade Sinuni toimetamisel Sinu määratud kuupäevast. Meie jaoks on loomade õigeaegne kohale jõundmine sama olluline kui Sinule. Siiski soovitan tellimuse aegsasti teha – tead ju küll seda salakavalat jõulusaginat! 

Kui teed oma tellimuse varakult, võid endale südamerahuga õlale patsutada. Esimesed grupitellimused toimetame kontaktisikuteni juba oktoobris! 

Kui Sul on lisaküsimusi, kirjuta meile kas meiliaadressil tere@loovsoov.ee või edasta need all paremas nurgas oleva Messengeri akna kaudu. Aitame hea meelega!

Shopping Cart